WYPOSAŻENIE APTEK

Systemy szuflad i wyposażenie made in Italy przeznaczone dla aptek i specjalistycznych punktów sprzedaży

WYPOSAŻENIE APTEK ICAS

Projekty wyposażenia punktów sprzedaży od 1960 r.
NZawsze wierzyliśmy, że szuflada do przechowywania może stać się wysoce funkcjonalnym i technologicznie zaawansowanym elementem wyposażenia. Udało nam się!
Nasze szuflady są dziś stylowymi artykułami, które nie tylko mogą zwiększyć atrakcyjność punktu sprzedaży, ale też są dostosowane do potrzeb klienta pod względem rozmiaru i wykończenia.
Odporność, bezpieczeństwo i niezawodność produktów Icas wynika głównie z odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy zawsze byli naszymi największymi sojusznikami.

Cały świat wybiera systemy Icas
Nasze systemy szuflad i wyposażenia punktów sprzedaży są stosowane przez najlepszych projektantów wnętrz i architektów. Apteki, salony optyczne, perfumerie, sklepy jubilerskie… – Icas jest obecny wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba magazynowania i eksponowania towaru.

Odkryj również nasz serwis apteczne meble

ICAS, SYSTEMY SZUFLAD MADE IN ITALY

Dla tych, którzy projektują i wyposażają punkty sprzedaży
ICAS jest idealnym partnerem w udoskonalaniu pomysłów, nawet tych najodważniejszych.
Dowiedz się więcej lub o poproś o wycenę

Odkryj jakość i funkcjonalność naszych rozwiązań

Wyposażenie aptek

Meble tworzące wyposażenie apteki powinny mieć linearny i minimalistyczny design, emanujący znanym z klinik wrażeniem idealnego porządku. Zazwyczaj wyposażenie montowane jest przy ścianach. Składa się ono ze specjalnie zaprojektowanych regałów umożliwiających eksponowanie produktów w uporządkowany i dobrze zorganizowany sposób.

Wyposażenie aptek ICAS: naszą dewizą jest porządek

Istnieje jedna, podstawowa zasada będąca podstawą sprzedaży w aptece – jest nią porządek. Uporządkowana apteka eksponująca produkty z zachowaniem dbałości o najmniejsze szczegóły przyciąga klientów, zachęcając ich do zakupów i powrotu. Uporządkowane i precyzyjne wyposażenie apteki ułatwia klientowi szybkie odnalezienie produktu i samodzielne dostarczenie go do kasy. Oczywiście dotyczy to wyłącznie tych artykułów sprzedawanych w aptece, które nie należą do kategorii leków, nawet tych sprzedawanych bez recepty. Możliwość łatwego odnalezienia konkretnego produktu jest rozwiązaniem przekładającym się na mniejszą liczbę potrzebnego personelu, a tym samym redukcję kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu sprzedaży.

DESIGN / ERGONOMIA

WYBÓR MATERIAŁÓW

RÓWNOWAGA EKOLOGICZNA

Aby apteka mogła być uznana za uporządkowaną, konieczne jest przestrzeganie kilku reguł: dobra organizacja pracy stanowi kluczowy punkt, na którym opiera się porządek w aptece. Dobra organizacja z kolei oznacza tworzenie i przestrzeganie szczegółowych zasad, które zobowiązany jest określić wyznaczony pracownik odpowiedzialny za merchandising. Ponadto narzędzia wystawiennicze, czyli wyposażenie apteki wraz z odpowiednimi akcesoriami, powinny spełniać funkcje praktyczne i wywierać  pozytywny efekt wizualny – tak jak w przypadku narzędzi w asortymencie ICAS.it.

Metody ekspozycji produktów i ofert są głównym wskaźnikiem jakości i sukcesu handlowego każdego punktu sprzedaży. W przypadku aptek wskaźnik ten ma ogromne znaczenie, ponieważ apteki pełnią funkcję placówki społeczno-zdrowotnej, wymagającej szczególnej uwagi nakierowanej na zachowanie porządku. Ponadto chaos działa odstraszająco na klienta, wzbudzając w nim wątpliwości co do usługi i skłaniając do poszukiwania innego punktu sprzedaży.

Ekspozycja i oferta produktów to dwa wskaźniki jakości każdej apteki, które powinny być odpowiednio zorganizowane. Chaos zniechęca do zakupu i jest postrzegany przez klienta jako wyznacznik możliwości złego funkcjonowania. Funkcja apteki jako placówki społeczno-zdrowotnej wymusza zwracanie szczególnej uwagi na zachowanie porządku.

Wyposażenie aptek ICAS: cechy

Wyposażenie aptek ICAS jest minimalistyczne i bazuje na delikatnych i okrojonych strukturach, prawie niewidocznych i umożliwiających wysunięcie produktów na pierwszy plan. Głównymi materiałami stosowanymi w produkcji wyposażenia aptek to szkło, aluminium i pleksi, podczas gdy kolorystyka ogranicza się do łagodnych barw pełnych bieli i zieleni przywołujących na myśl wnętrza klinik.

Minimalistyczny styl ICAS pasuje do przestrzeni o różnych wymiarach, a wyposażenie aptek przypominające wnętrza i czystość klinik jest pewnym kluczem do sukcesu. W chwili dokonania wyboru wyposażenia apteki i akcesoriów niezbędnych do merchandisingu całość należy rozmieścić tak, by podnieść wartość proponowanych produktów komunikacją, atmosferą i światłem. Wszelkie rozwiązania powinny być kompatybilne ze szczególną strategią apteki oraz muszą zagwarantować funkcjonalność pomieszczeń.

OTRZYMANE NAGRODY

CERTYFIKAT ISO 9001

CASE HISTORY

POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA SYSTEMÓW SZUFLAD DO APTEK

*Pola oznaczone * są obowiązkowe.