WYPOSAŻENIE APTEK

Systemy szuflad i wyposażenie made in Italy przeznaczone dla aptek i specjalistycznych punktów sprzedaży

WYPOSAŻENIE APTEK ICAS

Projekty wyposażenia punktów sprzedaży od 1960 r.
Zawsze wierzyliśmy, że szuflada do przechowywania może stać się wysoce funkcjonalnym i technologicznie zaawansowanym elementem wyposażenia. Udało nam się!
Nasze szuflady są dziś stylowymi artykułami, które nie tylko mogą zwiększyć atrakcyjność punktu sprzedaży, ale też są dostosowane do potrzeb klienta pod względem rozmiaru i wykończenia.
Odporność, bezpieczeństwo i niezawodność produktów Icas wynika głównie z odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy zawsze byli naszymi największymi sojusznikami.

Cały świat wybiera systemy Icas
Nasze systemy szuflad i wyposażenia punktów sprzedaży są stosowane przez najlepszych projektantów wnętrz i architektów. Apteki, salony optyczne, perfumerie, sklepy jubilerskie… – Icas jest obecny wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba magazynowania i eksponowania towaru.

Odkryj również nasz serwis apteczne meble

ICAS, Wyposażenie aptek MADE IN ITALY

Dla tych, którzy projektują i wyposażają punkty sprzedaży
ICAS jest idealnym partnerem w udoskonalaniu pomysłów, nawet tych najodważniejszych.
Dowiedz się więcej lub o poproś o wycenę

Odkryj jakość i funkcjonalność naszych rozwiązań

NASZE MOCNE STRONY

DESIGN / ERGONOMIA

WYBÓR MATERIAŁÓW

RÓWNOWAGA EKOLOGICZNA

OTRZYMANE NAGRODY

CERTYFIKAT ISO 9001

CASE HISTORY

WYPOSAŻENIE APTEK, UNIKALNY CHARAKTER.

Meble tworzące wyposażenie apteki powinny mieć linearny i minimalistyczny design, emanujący wrażeniem idealnego porządku i efektywności. Zazwyczaj wyposażenie montowane jest przy ścianach. Składa się ono ze specjalnie zaprojektowanych regałów umożliwiających eksponowanie produktów w logiczny i dobrze zorganizowany sposób.

Istnieje jeszcze jeden kluczowy aspekt, który zwiększa sprzedaż w aptekach, a mianowicie odpowiednia ekspozycja. Apteka posiadająca przejrzystą i dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach ekspozycję, przyciąga klientów, zachęcając ich do zakupów i powrotu. Dobrze rozplanowane wyposażenie apteczne zazwyczaj ułatwia wybór. Klient staje się bardziej samodzielny i potrafi w mgnieniu oka znaleźć potrzebny lek lub kosmetyk. Poprawa widoczności towaru ustawionego na regałach i gondolach ustawionych na środku punktu sprzedaży, to idealne rozwiązanie, by zoptymalizować koszty, czas i zwiększyć sprzedaż.

Aby zaprojektować funkcjonalny punkt sprzedaży, zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnym kierownikiem ds. merchandisingu. Wyposażenie apteczne i akcesoria muszą być przede wszystkim praktyczne i charakteryzować się wysoką funkcjonalnością, jak te oferowane przez ICAS.it.

Zazwyczaj sposób eksponowania towaru jest jakościowym wskaźnikiem sukcesu handlowego każdego punktu sprzedaży; w przypadku aptek ten aspekt jest zyskuje na znaczeniu, ponieważ apteka jest placówką społeczno-zdrowotną, w której ekspozycja produktu wymaga szczególnej uwagi. Niewłaściwa lub nieudolna ekspozycja jest czynnikiem zniechęcającym, który może wzbudzić w konsumencie wątpliwości co do niskiej jakości organizacyjnej i w konsekwencji spowodować, że odejdzie on od sklepu w poszukiwaniu alternatywy.

WYPOSAŻENIE APTEK ICAS. CECHY

Elementy wyposażenia aptek firmy ICAS są funkcjonalne, mają minimalistyczny design i są w stanie uatrakcyjnić eksponowany towar. Materiały, z których wykonane jest wyposażenie apteczne marki Icas, to szkło, aluminium i pleksiglas, z kolei kolory mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb w oparciu o podział na poszczególne sektory i zgodne z kolorystyką oficjalnej marki sklepu.

Duża modułowość będąca podstawą każdego systemu wyposażenia aptek ICAS, bez wątpienia jest idealnym narzędziem do uatrakcyjnienia nawet najbardziej problematycznych przestrzeni i obszarów architektonicznych. Wybierając meble apteczne i akcesoria niezbędne do prowadzenia punktu sprzedaży, całość należy zaaranżować tak, by podnieść wartość proponowanych produktów w budzącym emocje, współczesnym i profesjonalnym środowisku.

Chcesz uzyskać więcej informacji lub wycenę?

Wypełnij poniższy formularz

*Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Co chciałbyś otrzymać?*
Które z naszych produktów interesują Cię najbardziej?*
Nome*
Indirizzo*
Zgoda*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.