SYSTEMY SZUFLAD DLA APTEK

W ICAS prostą i anonimową szufladę przekształciliśmy w element wyposażenia wnętrz, który podkreśla Twój profesjonalizm

Systemy szuflad ICAS: kluczowy element designu, przekładający się na zawsze uporządkowane regały

Kiedy mówimy o wyposażeniu aptek, pierwsze co przychodzi nam na myśl to regały. Z pewnością stanowią one element o zasadniczym znaczeniu, ponieważ pozwalają na jak najlepsze wyeksponowanie towarów, przyciągając uwagę klienta. Należy jednak uwzględnić również i inne aspekty. Mimo ważnej roli, jaką pełnią regały, muszą one być idealnie uporządkowane, aby przyciągały uwagę klienta. W rzeczywistości, jeśli na regałach jest bałagan, to właśnie chaos przykuje uwagę klienta, a nie konkretny produkt. W konsekwencji sprzedaż zwyczajnie nie dojdzie do skutku. Aby nadać trochę porządku, każdy regał powinien być również przypisany do systemu szuflad apteki.

Odkryj również nasz serwis apteczne meble

Niepowtarzalne, innowacyjne i ekskluzywne projekty. Opatentowane systemy, które oferują dużą pojemność, łatwą obsługę i pozwalają na większe obciążenie. Dostępne w różnych głębokościach i szerokościach.

System szuflad dla aptek ICAS: wyposażenie i design Made in Italy

Od 1960 roku firma ICAS wyróżnia się jakością materiałów, designem Made in Italy i dużą funkcjonalnością produktów. Te trzy zasadnicze elementy od zawsze określały filozofię firmy. W miarę upływu czasu powstał pomysł przekształcenia anonimowej szuflady w prawdziwy element wyposażenia. Każdy system szuflad w rzeczywistości jest unikalny, całkowicie konfigurowalny i ergonomiczny, gwarantuje duże bezpieczeństwo, solidność i niezawodność – cechy wyróżniające każdy produkt ICAS. Uwaga, jaką przywiązuje się do jakości materiałów, wyszukanego stylu i wymogów klienta, sprawia, że firma ICAS znalazła się na najwyższej półce rynkowej, uzyskując wyróżnienia i certyfikaty od międzynarodowych stowarzyszeń z branży mebli i designu. ICAS to jedna z pierwszych firm w kraju, która uzyskała certyfikat jakości ISO 9001 wydawany przez Szwajcarskie Stowarzyszenie Systemów Jakości i Zarządzania.

ICAS, SYSTEMY SZUFLAD MADE IN ITALY

Dla tych, którzy projektują i wyposażają punkty sprzedaży
ICAS jest idealnym partnerem w udoskonalaniu pomysłów, nawet tych najodważniejszych
Dowiedz się więcej lub o poproś o wycenę

Odkryj jakość i funkcjonalność naszych rozwiązań

Zrób miejsce na regale dzięki systemowi szuflad aptecznych ICAS

Korzystając z systemu szuflad aptecznych ICAS, zwolnisz miejsce na regale i ustawisz na nim tylko kilka sztuk danego produktu. Resztę włożysz do szuflad, w miejsce niewidoczne dla klienta. Dzięki temu regał będzie wydawał się bardziej pojemny i przestronniejszy, gwarantując wybór produktów eksponowanych w najlepszy z możliwych sposobów. Posiadanie do dyspozycji miejsca niewidocznego dla klienta, gdzie można umieścić produkt, przekłada się również na zróżnicowanie oferty produktowej. Stanowi to doskonałą okazję do wprowadzenia nowych artykułów, i ocenienia, czy wybór zadowoli grupę docelową.

Taxis 1

Taxis 2

Taxis banco

Taxis plus

System szuflad aptecznych ICAS: dlaczego warto go wybrać?

Szuflady apteczne ICAS zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu wszelkich potrzeb logistycznych i magazynowych. Dzięki tym elementom osoba znajdująca się za ladą nie będzie musiała stale dokładać towaru, który od momentu jego wyeksponowania będzie doskonale widoczny. Technologia szuflad ICAS doceniana jest na całym świecie, dzięki jakości strukturalnej i projektowej gwarantującej funkcjonalność i trwałość.

Każdą szufladę ICAS cechuje:

  • stuprocentowa pojemność szuflady wysuwanej teleskopowo;
  • pełna widoczność towaru w przestrzeni szuflady;
  • stuprocentowe wysunięcie szuflady gwarantujące dostęp do wszystkich produktów;
  • duża wytrzymałość na obciążenia i korozję w związku z działaniem czynników zewnętrznych;
  • szeroki wybór modeli o różnych wymiarach;
  • wyposażenie dodatkowe (przegródki, wkładki na etykiety, centralny zamek itp.).

Wybierając system szuflad ICAS, stawiasz na:

  • produkty Made in Italy, ergonomiczne i wyjątkowo wyszukane;
  • materiały o wysokiej jakości i trwałości;
  • równowagę ekologiczną, ponieważ każdy materiał stosowany w produkcji (włącznie z odpadami) nadaje się do recyklingu i ponownego użycia;
  • produkty certyfikowane stanowiące gwarancję dla użytkownika.
POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA SYSTEMÓW SZUFLAD DO APTEK

*Pola oznaczone * są obowiązkowe.