MODERNIZACJA APTEK

Systemy szuflad i wyposażenia made in Italy idealnie dopasowane do Twoich projektów modernizacji punktu sprzedaży

MODERNIZACJA APTEK

Made in Italy ICAS od zawsze inspiruje najlepszych projektantów z całego świata zajmujących się modernizacją lub zmianą wyglądu aptecznych punktów sprzedaży.

SYSTEMY SZUFLAD

Nowoczesne rozwiązania dostosowane do przechowywania lekarstw. Funkcjonalność, ergonomia i łatwość dostępu dla pracowników punktu sprzedaży. Dobra modernizacja powinna rozpocząć się od wyboru szuflad, czyli najważniejszego narzędzia pracy w całym sklepie. W tym zakresie produkty ICAS są najlepszym rozwiązaniem zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

SYSTEMY WYPOSAŻENIA

Zaprojektowane wyłącznie dla aptek systemy wyposażenia ICAS ewoluowały w czasie dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w branży oraz nieustannej wymianie informacji z naszymi klientami. Doświadczenie oraz materiały najwyższej jakości, takie jak aluminium, drewno, szkło, stal itp., w połączeniu z funkcjonalnym i emocjonalnym designem sprawiają, że nasze produkty są jednymi z najbardziej kompleksowych i dostosowanych do obecnych czasów. Skontaktuj się z nami! Z radością zaprezentujemy Ci najlepsze rozwiązania związane z modernizacją Twojej apteki.

ICAS, MODERNIZACJA APTEK MADE IN ITALY

Dla tych, którzy projektują i wyposażają punkty sprzedaży
ICAS jest idealnym partnerem w udoskonalaniu pomysłów, nawet tych najodważniejszych.
Dowiedz się więcej lub o poproś o wycenę

Odkryj jakość i funkcjonalność naszych rozwiązań

MODERNIZACJA APTEK: OCENA PRZESTRZENI

Każda apteka to nie tylko punkt obsługi mieszkańców, ale też możliwości biznesowe, których nie należy lekceważyć. Z tego też powodu należy ustalić, jak przeprowadzać prace remontowe w aptece. W niektórych przypadkach, modernizacja może okazać się lepszym wyborem niż budowa od podstaw. Czasem korzystniej jest prowadzić działalność w miejscu dobrze znanym klientom. Apteka istniejąca od lat ma zatem ogromny potencjał, ale jak każda inna działalność wymaga przeprowadzenia prac zarówno na poziomie strukturalnym, jak i wyposażenia wnętrz. Jeżeli zdecydujemy się na remont, musimy mieć na uwadze kilka podstawowych kroków. Pierwszy aspekt podlegający ocenie to wymiary pomieszczenia. Jeśli apteka jest za mała, konieczne będzie lepsze zorganizowanie przestrzeni tak, aby wydawała się bardziej przestronna i dostępna dla klientów. Jeśli jednak przestrzeń jest bardzo duża, należy ją odpowiednio podzielić. Jeśli pozwalają na to wymiary, lepiej stworzyć poczekalnie dla klientów i dodać więcej ekspozytorów produktów.

MODERNIZACJA APTEK: WYBÓR WYPOSAŻENIA

Kluczowym etapem modernizacji apteki jest wybór wyposażenia i systemu szuflad do przechowywania towarów. Jednym z podstawowych mebli, które muszą znajdować się w aptece, z pewnością jest lada, której wymiary powinny umożliwiać wygodną pracę. Kolejnym ważnym elementem są półki i ekspozytory: ich liczba i wymiary zależą od artykułów, które będą wystawiane i sprzedawane. Przestrzeń należy zatem zorganizować tak, by ułatwić odnalezienie oferowanych produktów i usług. W związku z tym ekspozytory, zarówno naścienne, jak i wolnostojące należy rozmieścić tak, by podkreślały oferowane produkty. Wewnątrz magazynu należy umieścić wyposażenie specjalne, np. lodówki na leki, umożliwiające przechowywanie produktów w optymalnych warunkach, oddzielając produkty od artykułów uszkodzonych lub przeterminowanych. W kwestii stylu apteki można zdecydować się na styl minimalistyczny i prosty, na przykład nowoczesny styl cechujący się niewyszukanymi i prostymi liniami.

MODERNIZACJA APTEK: OCENA INSTALACJI

W trakcie remontu apteki należy ustalić, jakie instalacje powinny znaleźć się wewnątrz. Każda apteka powinna być wyposażona w:
• System bezpieczeństwa obejmujący instalację przeciwpożarową, monitoring i ochronę sieci internetowej;
• Klimatyzację, czyli niezależny system regulacji temperatury. Ponadto aptekę należy wyposażyć w system recyrkulacji powietrza oraz system regulacji wilgoci;
• System oświetlenia pomieszczeń zaprojektowany tak, aby uatrakcyjnić zarówno ich wnętrze, jak i zewnętrzną witrynę ekspozycyjną.
Chcesz uzyskać więcej informacji lub wycenę?

Wypełnij poniższy formularz

*Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Co chciałbyś otrzymać?*
Które z naszych produktów interesują Cię najbardziej?*
Nome*
Indirizzo*
Zgoda*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.