MODERNIZACJA APTEK

Systemy szuflad i wyposażenia made in Italy idealnie dopasowane do Twoich projektów modernizacji punktu sprzedaży

MODERNIZACJA APTEK

Made in Italy ICAS od zawsze inspiruje najlepszych projektantów z całego świata zajmujących się modernizacją lub zmianą wyglądu aptecznych punktów sprzedaży.

SYSTEMY SZUFLAD

Nowoczesne rozwiązania dostosowane do przechowywania lekarstw. Funkcjonalność, ergonomia i łatwość dostępu dla pracowników punktu sprzedaży. Dobra modernizacja powinna rozpocząć się od wyboru szuflad, czyli najważniejszego narzędzia pracy w całym sklepie. W tym zakresie produkty ICAS są najlepszym rozwiązaniem zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

SYSTEMY WYPOSAŻENIA

Zaprojektowane wyłącznie dla aptek systemy wyposażenia ICAS ewoluowały w czasie dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w branży oraz nieustannej wymianie informacji z naszymi klientami. Doświadczenie oraz materiały najwyższej jakości, takie jak aluminium, drewno, szkło, stal itp., w połączeniu z funkcjonalnym i emocjonalnym designem sprawiają, że nasze produkty są jednymi z najbardziej kompleksowych i dostosowanych do obecnych czasów. Skontaktuj się z nami! Z radością zaprezentujemy Ci najlepsze rozwiązania związane z modernizacją Twojej apteki.

Odkryj również nasz serwis apteczne meble

ICAS, SYSTEMY SZUFLAD MADE IN ITALY

Dla tych, którzy projektują i wyposażają punkty sprzedaży
ICAS jest idealnym partnerem w udoskonalaniu pomysłów, nawet tych najodważniejszych.
Dowiedz się więcej lub o poproś o wycenę

Odkryj jakość i funkcjonalność naszych rozwiązań

Remont apteki: o czym trzeba pamiętać?

Remont apteki: ocena przestrzeni
Każda apteka to możliwości biznesowe, których nie należy lekceważyć. Z tego też powodu należy ustalić, jak przeprowadzać prace remontowe w aptece. Zazwyczaj preferowany jest remont niż budowa nowej apteki, ponieważ w ten sposób pozostaje się w miejscu już znanym mieszkańcom. Apteka istniejąca od lat ma zatem ogromny potencjał, ale jak każda inna działalność wymaga przeprowadzenia prac zarówno na poziomie strukturalnym, jak i wyposażenia wnętrz. Jeżeli zdecydujemy się na remont, musimy mieć na uwadze kilka podstawowych kroków. Pierwszy aspekt podlegający ocenie to wymiary pomieszczenia. Jeśli apteka jest za mała, konieczne będzie lepsze zorganizowanie przestrzeni tak, aby wydawała się bardziej przestronna i dostępna dla klientów. Jeśli jednak przestrzeń jest bardzo duża, należy ją odpowiednio podzielić. Zatem, jeśli pozwolą na to wymiary, będzie można stworzyć poczekalnie dla klientów lub dodać większą liczbę ekspozytorów produktów.

RISTRUTTURAZIONE FARMACIE: LA SCELTA DEGLI ARREDI

Remont apteki: wybór wyposażenia
Zasadniczym elementem remontu apteki jest wyposażenie wnętrz. Tak jak w przypadku domów mieszkalnych, również apteki powinny być przyjazne i przytulne, a w ich wnętrzu każdy klient powinien czuć się swobodnie. Wśród podstawowych mebli, które muszą znajdować się w aptece, z pewnością znajduje się lada, której wymiary powinny umożliwiać wygodną pracę. Kolejnym ważnym elementem są ekspozytory: ich liczba i wymiary zależą od artykułów, które będą wystawiane i sprzedawane. Przestrzeń należy zatem zorganizować tak, by ułatwić odnalezienie oferowanych produktów i usług. W związku z tym ekspozytory, zarówno stałe, jak i ruchome, należy rozmieścić tak, by podkreślały oferowane produkty. Poza ekspozytorami należy zainstalować regały i systemy szuflad umieszczone na nóżkach, co umożliwia dokładne czyszczenie. Wewnątrz magazynu należy umieścić wyposażenie specjalne, np. lodówki na leki, umożliwiające przechowywanie produktów w optymalnych warunkach, oddzielając produkty od artykułów uszkodzonych lub przeterminowanych. W kwestii stylu apteki można zdecydować się na styl minimalistyczny i prosty, na przykład nowoczesny styl cechujący się niewyszukanymi i prostymi liniami.

RISTRUTTURAZIONE FARMACIE: LA VALUTAZIONE DEGLI IMPIANTI

Remont apteki: ocena instalacji
W trakcie remontu apteki należy ustalić, jakie instalacje powinny znaleźć się wewnątrz.
Każda apteka powinna być wyposażona w:
• system bezpieczeństwa obejmujący instalację przeciwpożarową, monitoring i ochronę sieci internetowej;
• klimatyzację, czyli niezależny system regulacji temperatury. Ponadto aptekę należy wyposażyć w system recyrkulacji powietrza oraz system regulacji wilgoci;
• instalację oświetlającą pomieszczenia za pomocą niedrogich, eleganckich i dostosowanych do wnętrza reflektorów punktowych LED. Oświetlenie nie powinno być jednolite, ale strategiczne – eksponujące pomieszczenia, w których oferowane są konkretne produkty oraz pozwalające pracownikom na bezproblemową pracę.
POZNAJ NASZE ROZWIĄZANIA DLA SYSTEMÓW SZUFLAD DO APTEK

*Pola oznaczone * są obowiązkowe.